Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   
 

 

MEPROLIGHT vyvíjí a vyrábí širokou řadu produktů pro armádu, speciální složky a civilní trh. Firemní produkty: elektro-optická a optická samosvítící měřidla a zařízení, samosvítící označovací zařízení, samosvítící mířidla pro zbraně, produkty pro armádu a bezpečnostní složky jsou vyvinuty a vyrobeny na základech vlastností tritia a technologie LED.

MEPROLIGHT vyvíjí a vyrábí své produkty v úzké spolupráci s armádními a speciálními zásahovými jednotkami mnoha vyspělých států – nejvíce však s izraelskou armádou. MEPROLIGHT is považován za jednoho z největších výrobců v Izraeli a je jedním z největších dodavatelů izraelské armády a policie .

MEPROLIGHT je firma, která by v budoucnosti ráda splnila každé z přání svých zákazníků, nyní nabízí různé unikátní produkty jakými jsou optická mířidla, illuminační a laserové značkovače stejně tak jako stále rozšiřující se řadu signálních a označovacích výrobků určených pro dopravní policii, bezpečnostní složky a současně i pro civilní účely. Řada výrobků založená na technologii využití vlastností samosvítivosti tritia a je neustále rozšiřována o další nové prodikty využívající tuto technologii. Současná řada výrobků nyní obsahuje mimo jiné mířidla pro zbraně, osobní značkovače, čtečky map, označovací světla, označovače pro letadla, výrobky pro protipožární kontrolní systémy, výrobky pro systémy pro použití pod vodní hladinou, vybavení pro potápěče, hodinky pro potápěče, armádu, policii a speciální složky, označovače nouzových východů v nebezpečí atd.

MEPROLIGHT jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci je světovou jedničkou ve výrobě tritiových mířidel. Tato mířidla využívají maximálně vlastností samosvítivosti tritia. Jedna z hlavních předností těchto mířidel je bezúdržbový provoz a nezávislost na externích zdrojích energie po dobu minimálně 15 let.

MEPROLIGHT spolupracuje s největšími světovými výrobci zbraní a jeho výrobky používá mnoho armádních, speciálních a zásahových složek v různých zemích světa.

MEPROLIGHT výrobky se pyšní svým ultra moderním designem, moderní výrobní linkou na které jsou vyráběny, špičkovou zkušebnou a vysoce kvalifikovanými pracovníky. Mnoho výrobků firmy MEPROLIGHT je patentově chráněno. MEPROLIGHT je dodavatelem IDF, jeho produkty vyhovují US a NATO normám, a jsou certifikovány ISO 9001:2000.