Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  Značky : Letadla

<>
 

 

MEPROLIGHT samosvítící značky pro letadla poskytují bezkonkurenční vlstnosti v oblasti značení nouzových východů (EXIT) jak v civilních tak ve vojenských letadlech.

MEPROLIGHT nabízí ojedinělé plně funkční řešení na bázi vlastností tritia, které je bezůdržbové a které nepotřebuje žádné zdroje energie.

Značky mohou být rychle a jednoduše umístěny kdekoli. Tato vlastnost je velmi vhodná pro použití těchto značek v letadlech kde temporary kde dočasné přepážky rozdělují oddělení ( například economy a business třídu), tyto značení mohou být často zaměňovány. Záměna značek z místa na místo je velmi jednoduchá, není finančně nákladná a není nutné aby tuto záměnu prováděl specialista v oboru elektro jako je tomu u běžného značení.

MEPROLIGHT značky pro letadla, splňují požadavky standardů FAR 25.812(b)(2) a minimální životnost jejich svítivosti je 12let . MEPROLIGHT značky vyhovují mezinárodním bezpečnostním normám z hlediska obou typů tritia a současně i jako kompletní značka.

Standardní vlastnosti MEPROLIGHT značek jsou:

  • Není potřeba žádný zdroj energie.
  • Tloušťka značky je pouze 13mm (1/2 inch).
  • Malá hmotnost
  • Odolnost proti: Zásahu / Rzi / Plamerni / Explozi
  • Vyhovují standardům ANSI 540 a BS5499 (požadavky na přímý zásah), teplotním sdandardům včetně teplotního šoku, standardům redukovaného tlaku, vibracím a ponorovým standardům.
  • Záruka 12 let.

Speciální nápisy na přání zákazníka lze vyrobit na objednávku. Nápisy mají bílé okraje z důvodu viditelnosti za dne. Tyto okraje poskytují větší kontrast, prodlouženou viditelnost v různých světelných podmínkách. Ve velmi nízkých světelných podmínkách nebo ve tmě světlo tritia zajišťuje spolehlivou funkci značek.

Ve stavu nouze, kdy se počítá každá sekunda je MEPROLIGHT spolehlivým pomocníkem.