Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
OEM & Speciální Aplikace : Mířidla zbraní

 
 

 

MEPROLIGHT je firma, která se vyznačuje výrobou širokého sortimentu samosvítících produktů pro využití za nedostatečných světelných podmínek. Navíc MEPROLIGHT vyrábí a provádí přímou distribuci svých produktů OEM systémem pro mnoho svých zákazníků. Tritiové světlo bylo původně vyvinuto pro armádní účely avšak v současné době je tato vyspělá technologie dosažitelná i v civilním prostředí.

 

MEPROLIGHT sjednává obchodní případy pro OEM aktivity včetně mířidel pro zbraně, kompasy, hodinky a měřící přístroje, vodováhy a dveřní zámky. V závislosti na složitosti produktů a specifických požadavků zákazníka MEPROLIGHT provádí subdodávky nebo úplné dodávky samosvítících tritiových výrobků. Technicky vyspělý personál firmy MEPROLIGHT dokáže vyvinout a vyrobit finální produkt na požadavek zákazníka.

 

Typické OEM aktivity obsahují:

  • Instalaci světelného zdroje do výrobku dodaného zákazníkem

  • Instalaci světelného zdroje do měřidla nebo ciferníku a ručiček u hodinek.

  • Složení indikační části vodováh - osvětlení může být instalováno uvnitř indikační části nebo nad ní.

  • Osvětlení místa vkládání klíče do cylindrické vložky u dveří - instalací světelného zdroje tritia do vložky nebo do dveřního kování v místě vložky.

MEPROLIGHT produkty a výrobní procesy jsou kontrolovány a monitorovány pod přísnými normami a směrnicemi. Firma MEPROLIGHT nabízí zkušenosti technicky vyspělých pracovníků v průmyslu a celosvětový servis svých výrobků.