Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  Značky :Stav nouze

     

Stav nouze nastane vždy když je nejméně očekáván a to je ten správný důvod pro instalaci MEPROLIGHT samosvítících označení pro stav nouze jakými jsou například značky: "EXIT" atd. MEPROLIGHT nabízí vhodné kvalitní řešení, které je založeno na samosvítících vlastnostech tritia, které nepotřebuje žádný zdroj energie, žádnou údržbu nepřetržitě po dobu nejméně 10let. Mnoho stavů nouze v interiérech je zapříčiněno přerušením dodávky energie, kdy místnosti bez oken se i v průběhu dne stanou velmi temnými. V těchto místnostech je velmi složité instalovat běžná označení stavu nouze napojená na náhradní zdroj, která jsou nejen nákladná ale vyžadují i pravidelnou údržbu a kontrolu. MEPROLIGHT značky stavu nouze nabízí patentované řešení pro tato přechodná období (stavu nouze) - nabízí v připadě stavu nouze okamžitou identifikaci všech důležitých bodů . Pokud je přerušena dodávka energie, značky MEPROLIGHT okamžitě identifikují důležitá místa a navigují do únikových východů.

MEPROLIGHT značky pro stav nouze jsou vhodné do všech objektů např. pro školy, školky, nemocnice, kancelářské budovy, státní instituce, armádní prostory, podzemní dráhy, lodě, benzinová čerpadla a jiná veřejná místa a protože MEPROLIGHT značky nejsou napojené na jakékoli zdroje, lze je používat i ve výbušném nebo jinak nebezpečném prostředí jakými jsou např. sklady výbušnin, doly atd....

MEPROLIGHT značky jsou vyrobeny z materiálů, které mají dlouhou životnost, jsou vodě odolné, nerezavějící a nepotřebijí žádnou údržbu. MEPROLIGHT značky jsou vyvinuty a testovány na odolnost proti zásahu a jejich konstrukce odolává vandalismu. MEPROLIGHT značky stavu nouze vyhovují všem mezinárodním konstrukčním a bezpečnostním standardům.

Se značkami MEPROLIGHT zákazník získá nejen výhodu bezpečného, bezůdržbového kvalitního produktu ale současně i velkou úsporu elektrické energie. Životnost značek MEPROLIGHT je od 10 do 15 let. Návratnost investice do značení MEPROLIGHT je velmi rychlá, pouze 1-2 roky. Po této době je v podstatě jakýkoli provoz a údržba zdarma.

Značky MEPROLIGHT je možné vyrobit v různých tvarech a velikostech, stejně tak jako je možné vyrobit jakékoli nápisy nebo okraje dle požadavku zákazníka. Standardní barvy illuminace značek jsou zelená nebo červená.