Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  OEM a speciální použití: Kompas

     
 

 

MEPROLIGHT je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě širokého spektra samosvítících produktů pro použití v noci nebo za nedostatečných světelných podmínek . Navíc vyrábí a provádí distribuci svých produktů přímo svým zákazníkům, MEPROLIGHT poskytuje svůj servis také mnoha OEM průmyslovým podnikům. Svítivost tritia, je byl původně vyroben pro použití v armádě a speciálních jednotkách, tato moderní technologie je nyní k dispozici i na civilním trhu.

MEPROLIGHT dodává pro OEM použití včetně mířidel pro zbraně, kompasy, hodinky a měřidla, vodováhy a zámky dveří. V závislosti na složitosti výrobku a specifických potřeb zákazníka, MEPROLIGHT je schopen vyrobit tritiové polotovary nebo kompletní produkty. Pokud je přáním zákazníka MEPROLIGHT techničtí pracovníci vyvinou a vyrobí jakýkoli tvar produktů s illumunací tritia.

Typické OEM činnosti obsahují:

    • Instalaci tritia jako zdroje světla do polotovaru dodaného zákazníkem
    • Instalaci tritia jako zdroje světla do měřidla nebo ciferníku a ručiček u hodinek
    • Instalaci tritia jako zdroje světla do různých tvarů, například do vodováh, buďto dovnitř ukazatele nebo vně
    • Instalaci tritia jako osvětlení vložek dveřních zámků buďto do těla cylindrické vložky nebo do dveřního kování v místě cylindrické vložky

S 20letými zkušenostmi , MEPROLIGHT výrobky a výrobní proces jsou kontrolovány a monitorovány podle nejpřísnějších mezinárodních norem.

 

 

 

.