Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  Meprolight LED Zařízení :Výstražná signalizační světla

     
 

Elektrická signalizační světla MEPROLIGHT poskytují výkonné signalizační světlo po dočasnou dobu, kdy je zapotřebí označit jakýkoli objekt nebo prostor například autonehodu. Světla se dodávají v různých iluminačních barvách s různou frekvencí přerušování světelného toku, tato světla jsou modernější náhradou magnesiových světel, eliminují nebezpečí požáru a nejsou zdraví nebezpečná, speciálně při použití označování autonehod.

Elektrická signalizační světla MEPROLIGHT byla vyvinuta a vyrobena podle specifických požadavků armádních složek, policie a záchranářů a byla otestována podle mezinárodních norem. Výrazné signalizační světlo, je vyzařováno z velmi odolné jednotky, která ochraňuje elektronické součástky, iluminační elementy a dobíjecí elektrické články ze kterých je světlo sestaveno. Tato jednotka se vyznačuje velmi malou hmotností, vodotěsností, vysokou odolností proti nárazům (odolá přejetí kamionu ve velké rychlosti) a svou schopností funkce v různých klimatických podmínkách. Viditelnost světel v noci je minimálně 500m.

Světla je možné vyrobit v různých iluminačních barvách a frekvenci přerušování. Iluminační barvy se dají současně kombinovat tak, že se střídají v cyklech, kombinace ČERVENÁ/MODRÁ je velmi vhodná pro policejní jednotky. Výstražná světla s velmi krátkou frekvencí přerušování používá dopravní policie.

Technická specifikace

  • Přerušované světlo je vyzařováno po celém obvodu tzn. po celé ploše jednotky - 360° 48 LED diodami.
  • Rozměry: 51mm výška / 152mm průměr.
  • Hmotnost: 880 grams.
  • Odolnost proti vodě -testováno na IP67 (ponor).
  • Microprocesor kontroluje všechny funkce, včetně vybití a nabití baterií.
  • Gumová základna jednotky - eliminuje nárazy.
  • Žádný paměťový efekt, není nutné baterie periodicky nabíjet a vybíjet.

Elektrická signalizační světla MEPROLIGHT jsou dodávána v přepravním kufříku, který současně slouží jako vybíjecí a nabíjecí jednotka v počtu 4, 6 nebo 8 světel. Signalizační světla nevyžadují žádnou speciální údržbu. Nabíjecí přenosný kufřík plně nabije světla za 3,5 hodiny což zabezpečí jejich funkčnost po dobu 15 hodin v různých klimatických podmínkách.