Mířidla
 
 
 
Optika/Elektro-optika
Značky
 
 
 
Značení
 
 
 
 
 
 
LED zařízení
 
 
OEM & sp. aplikace
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  Značky : Exit

     
 

Potřebujete-li značku EXIT firma MEPROLIGHT nabízí řešení:

Standardní značky závislé na externím zdroji energie jsou nespolehlivé v nouzových situacích. Tyto standardní zančky mají obvykle jako záložní zdroj nabíjecí baterie, požadují čatou revizní činnost a údržbu. Značky pokryté vrstvou fosforu jsou nevhodné, protože ve velmi krátkém časovém úseku přestanou svítit.

MEPROLIGHT samosvítící značky,poskytují absolutně spolehlivé řešení jak označit východ značkou EXIT.

MEPROLIGHT samosvítící značky "EXIT" nabízí efektivní a spolehlivé řešení, které je založené na svítivosti Tritia - je bezporuchové, bezúdržbové a nemá potřebu externích zdrojů energie. Iluminace tritia funguje spolehlivě 24hodin denně za jakýchkoli klimatických podmínek bez přerušení.

MEPROLIGHT značky jsou patentovány. Jejich iluminace je tak zřetelná, že je možné jí porovnat s iluminací standardních značek, závislých na externích zdrojích energiely. Tyto značky se dají na rozdíl od standardních značek velmi rychle použít pro dočasné účely s velmi nízkými náklady na montáž

Bezpečnost na prvním místě
MEPROLIGHT značky pro stav nouze jsou vhodné do všech objektů např. pro školy, školky, nemocnice, kancelářské budovy, státní instituce, armádní prostory, podzemní dráhy, lodě, benzinová čerpadla a jiná veřejná místa a protože MEPROLIGHT značky nejsou napojené na jakékoli zdroje, lze je používat i ve výbušném nebo jinak nebezpečném prostředí jakými jsou např. sklady výbušnin, doly atd....

MEPROLIGHT značky jsou vyrobeny z materiálů, které mají dlouhou životnost, jsou vodě odolné, nerezavějící a nepotřebijí žádnou údržbu. MEPROLIGHT značky jsou vyvinuty a testovány na odolnost proti zásahu a jejich konstrukce odolává vandalismu. MEPROLIGHT značky stavu nouze vyhovují všem mezinárodním konstrukčním a bezpečnostním standardům.

Se značkami MEPROLIGHT zákazník získá nejen výhodu bezpečného, bezůdržbového kvalitního produktu ale současně i velkou úsporu elektrické energie. Životnost značek MEPROLIGHT je od 10 do 15 let. Návratnost investice do značení MEPROLIGHT je velmi rychlá, pouze 1-2 roky. Po této době je v podstatě jakýkoli provoz a údržba zdarma.

Značky MEPROLIGHT je možné vyrobit v různých tvarech a velikostech, stejně tak jako je možné vyrobit jakékoli nápisy nebo okraje dle požadavku zákazníka. Standardní barvy illuminace značek jsou zelená nebo červená.

Výhody značek MEPROLIGHT:

 • Nejsou zapotřebí baterie nebo jiný externí zdroj energie.
 • Rozměry značky a písma nebo jiného značení je možné vyrobit v různých velikostech podle zvyklostí a pravidel v místě instalace
 • Tloušťka značky je pouze 13mm.
 • Značky mají odolnost proti: zásahu / korozi/ plameni/ explozi
 • Plně vyhovují následujícím normám: ANSI 540 a BS5499 (standardy odolnosti proti zásahu), odolávají teplotnímu šoku a extrémním teplotám, vibracím a splňují teplé/studené ponorové požadavky ve vodě.
 • Značky mají bezodrazový matný povrch
 • Garantovaná životnost funkčnosti osvitu je 15let
 • Okamžitá viditelnost ze vzdálenosti 30 metrů
 • Univerzální montážní sada v ceně značky

   

 

   


 
<>